Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

22 września na terenie OSiR „Tatar” odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, w których z powodzeniem rywalizowali nasi uczniowie. W kategorii klas 7-8 bezkonkurencyjna okazała się Nikola Koczywąs wygrywając rywalizację dziewcząt, natomiast wśród chłopców na najniższym stopniu podium stanął Jakub Tomczyk, a piąte miejsce wywalczył Maciej Pietrzak. Wśród dziewcząt z klas 5-6 drugie miejsce zajęła Joanna Melon, czwarta była Anna Chmielewska a tuż za nią na piątej pozycji dobiegła Gabriela Nowakowska, z kolei w kategorii chłopców na drugiej pozycji bieg ukończył Jan Cała. Ta szczęśliwa siódemka będzie reprezentować naszą szkołę podczas Finału Wojewódzkiego tej imprezy, który odbędzie się 28 września w Aleksandrowie Łódzkim. W najmłodszej kategorii uczniów klas 4 i młodszych, których rywalizacja kończyła się na etapie powiatowym najlepiej wypadła Zuzanna Grzelak, która aż do samej linii mety walczyła o medalową pozycję plasując się ostatecznie tuż za podium.