6 runda Warszawskiej Ligi Biegowej

W ostatnią niedzielę na stadionie AZS-AWF Warszawa odbyła się 6 runda Warszawskiej Ligi Biegowej.

W zawodach więzły uczennice naszej szkoły. Jako pierwsza w biegu na 60m wystartowała Iga Niezgoda. Zajęła II miejsce z czasem 8.59 poprawiając swój rekord życiowy na tym dystansie. W chwili obecnej w klasyfikacji generalnej zajmuje III miejsce.

Następnie wystartowała najmłodsza z zawodniczek Klaudia Kuba uczennica kl. I c, także poprawiając swoją „życiówkę” o ponad sekundę. Z czasem 1:00:34 wygrała bieg na 300m. Było to jej 5 zwycięstwo w cyklu, a biorąc pod uwagę formę prawdopodobnie wygra cały cykl ligi w swojej kategorii wiekowej.

II miejsce na 300m z czasem 46.86 zajęła Aleksandra Kuba uczennica klasy VII c. W klasyfikacji generalnej cyklu także zajmuje II miejsce (3 razy była druga 2 razy wygrała).

Rywalizacje kończyły biegi na 600m, w których brała udział Antonina Górska uczennica kl. VII. Tosia w swojej kategorii wiekowej z wynikiem 1:54:09 wygrała warszawskie zawody. Aktualnie w klasyfikacji generalnej zajmuje II miejsce. Dziewczyny wielkie gratulacje.