Dzisiejsze zajęcia w grupie 0b poświęcone były świętom majowym: 1 maja- Święto Pracy, 2 maja- Dzień Flagi Narodowej oraz 3 maja- uchwalenie Konstytucji 3 maja.
Podczas wspólnych zajęć i zabaw dzieci utrwaliły ważne dla każdego młodego Polaka symbole narodowe.
Wysłuchały opowiadania: „Klucz do wolnej Polski”, a także wykonały prace plastyczne: własne, biało- czerwone flagi
Była to świetna okazja na wzbudzenie u dzieci zainteresowania historią, kształtowania pozytywnych postaw i uczuć patriotycznych