Finalista konkursu informatycznego „InfoSukces”

Finalista konkursu informatycznego „InfoSukces”

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że uczeń naszej szkoły, Jakub Brocki, zakwalifikował się do ścisłego finału prestiżowego konkursu informatycznego „InfoSukces” organizowanego przez Politechnikę Łódzką! 🌟
Konkurs ten to prawdziwe wyzwanie składające się z trzech etapów, gdzie Jakub imponował swoją nietuzinkową wiedzą i umiejętnościami z zakresu informatyki. Na pierwszym etapie stworzył niesamowitą grę o nazwie „Alventure”, inspirowaną czatem GPT i prezentującą interakcje występujące pomiędzy komputerem a człowiekiem. 🎮
Drugi etap to test wymagający rozległej wiedzy informatycznej i umiejętności logicznego myślenia. Jakub z powodzeniem przeszedł również przez ten etap, udowadniając swoje umiejętności.
W ostatnim etapie, Jakub sprostał wyzwaniu, tworząc grę w Scratchu – to kolejny dowód jego niezwykłego talentu i pasji do informatyki! 💡
Jakub zaczął swoją przygodę z programowaniem w wieku 10 lat i od tamtej pory rozwija się nieustannie. Jesteśmy dumni, że jest uczniem naszej szkoły i wdzięczni za jego zaangażowanie w szkolne wydarzenia.
Życzymy Kubie wielu sukcesów i nieustającego rozwoju jego umiejętności. Trzymamy kciuki za jego dalszą karierę w świecie informatyki! 💻🚀
Skip to content