Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego , które tym razem podzielono na  trzy tury.  O godzinie 8.15. spotkali się uczniowie klas 6-8, o godz. 10.30 uczniowie klas 1 – 5,  a o godzinie 11.15 szkolne zeróweczki.

Po 10 miesiącach zmagań i trudów dzieci i młodzież naszej szkoły odebrała swoje świadectwa. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Mamy nadzieję, że wakacje będą wspaniałe, pełne radości i beztroski. Niech słoneczne dni, różne przygody i ciekawe spotkania towarzyszą Wam przez cały ten czas.

Pamiętajcie również o dbaniu o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Cieszcie się aktywnością na świeżym powietrzu, relaksujcie się i naładujcie baterie przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego.

Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie i wspaniałą atmosferę, którą tworzyliście w naszej szkole. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Waszego rozwoju i wspierać Was w Waszych dążeniach. Dziękujemy również rodzicom i nauczycielom za ich wsparcie i zaangażowanie w Waszą edukację.

Wracajcie wypoczęci i pełni energii. Do zobaczenia po wakacjach! Miłego wypoczynku i dobrej zabawy.

Skip to content