Bezpieczne wakacje – spotkanie z WOPR

Bezpieczne wakacje – spotkanie z WOPR

Dziś  w ramach akcji  bezpieczne wakacje odbyło się spotkanie z przedstawicielami WOPR: Dawidem Segreckim i Jakubem Chmielewskim!

Nasi uczniowie mieli okazję wysłuchać cennych wskazówek i praktycznych porad na temat bezpiecznego spędzania czasu nad wodą. Dawid i Jakub podzielili się swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą, przekazując nam ważne informacje na temat ratownictwa wodnego oraz zasad, których powinniśmy przestrzegać, aby uniknąć niebezpieczeństw.

Spotkanie było nie tylko pouczające, ale też pełne interakcji i emocji. Nasi uczniowie mieli okazję zadawać pytania, a nasi goście z WOPR udzielali im odpowiedzi, dzieląc się swoimi doświadczeniami z prowadzonych akcji ratowniczych.

To niezwykle ważne, abyśmy wszyscy byli świadomi zagrożeń i umieli odpowiednio zareagować w przypadku sytuacji awaryjnych na wodzie. Dzięki takim spotkaniom jak dzisiejsze, uczymy się, jakie są najlepsze praktyki i zasady, których powinniśmy przestrzegać, aby cieszyć się bezpiecznymi i radosnymi wakacjami.

Serdecznie dziękujemy Dawidowi i Jakubowi za poświęcony czas, cenne wskazówki i inspirujące wystąpienie.

Pamiętajcie, drodzy uczniowie, że bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze! Miejcie to na uwadze podczas letniego wypoczynku i bawcie się dobrze, ale też odpowiedzialnie.

Skip to content