Egzamin na kartę rowerową

Egzamin na kartę rowerową

Dziś w naszej szkole odbyła się część praktyczna egzaminu na kartę rowerową dla uczniów klas 4-6, którzy wcześniej zdali egzamin teoretyczny. Z dumą możemy ogłosić, że wszyscy nasi uczniowie, którzy przystąpili do egzaminu, zdobyli pozytywne wyniki! 🎉
To niewątpliwie dowód ich doskonałej wiedzy na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz umiejętności prowadzenia roweru. Każdy z naszych 38 uczniów wykazał się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale także odpowiedzialnością i świadomością w trudnych sytuacjach na drodze.
Dzieci uczestniczyły w intensywnych zajęciach, które obejmowały praktyczne aspekty jazdy na rowerze, przepisy ruchu drogowego oraz różne scenariusze, z którymi mogą się spotkać na drodze. Ich zaangażowanie i ciężka praca doprowadziły do sukcesu. 🏆
Chcielibyśmy serdecznie pogratulować naszym uczniom! Wiedza, którą zdobyliście, będzie Wam towarzyszyć przez całe życie.
Zachęcamy wszystkich rodziców, abyście podkreślili to osiągnięcie swoich dzieci i kontynuowali wspieranie ich w rozwijaniu umiejętności na drodze. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a nasi uczniowie są teraz gotowi stawić czoła wszelkim wyzwaniom ruchu drogowego.
Skip to content