Dyktando dla dorosłych

Dyktando dla dorosłych

W dniu 9 listopada, już po raz piąty, tym razem z okazji obchodów Święta Niepodległości, w naszej szkole odbyło się dyktando dla dorosłych. Pomysłodawczynią inicjatywy jest pani Beata Sienkiewicz, która wraz z Samorządem Uczniowskim do zmierzenia się z językowymi trudnościami zaprosiła przede wszystkim rodziców naszej szkoły. Podczas gdy komisja sprawdzała prace (pani Wiesława Rokicka, pani Ilona Kowalczyk, pan Przemysław Melon, pani Katarzyna Ochlik, pani Monika Sarna), uczestnicy dyktanda mogli obejrzeć krótką część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy IA i IIB oraz skosztować wypieków przygotowanych przez organizatorów.

Z przyjemnością informujemy, że Mistrzem Ortografii 2018 została pani Iwona Jaworska. Pozostałe dwa miejsca na podium zajęły panie – Kinga Lisowska i Katarzyna Raczyńska-Skrobisz. Gratulujemy!